VETNOVA MULTIVA ® Calming Medium & Large Dog

VETNOVA MULTIVA ® Calming Medium & Large Dog on loodusliku koostisega täiendsööt funktsionaalsete närimispalade näol keskmist ja suurt tõugu koertele ärevuse- ja/või stressiporbleemide korral. Tootes sisalduv L-theaniin on naturaalne aminohape, mis aitab kaasa rahustava toimega aminohapete, nagu näiteks dopamiin, GABA ja L-trüptofaan tootmises. CCC (Colostrum Calming Complex) pärineb ternespiimast isoleeritud valkudest ning omab sünergilist toimet L-theaniiniga. B1 vitamiin (tiamiin) osaleb kesknärvisüsteemi ainevahetuses ning letsitiin on fosfolipiid, mis aitab kaasa kognitiivsete võimete taastumisele.

Koostis:

pagaripärm, kanamaksa hüdrolüsaat, glütserool, rapsiõli, sojaletsitiin, maltrodekstriin, naatriumalginaat, kaltsiumsulfaat, L-theaniin, CCC, propioonhape, naturaalsete tokoferoolide segu. Aktiivsed koostisosad: (närimispala kohta) L-theaniin 29,57 mg; CCC 10,56 mg; B1 vitamiin 34,75mg mg; letsitiin 60 mg.

Analüütiline koostis:

toorvalgud 33,7%; toorõlid ja -ravad 13,24%; toorkiud 2,45 %; toortuhk 8,44%.

Näidustused:

Keskkonnateguritega seotud stressi ja/või ängistusprobleemid. Aitab loomal kohaneda stressiallikaga, vähendab mittesoovitavat käitumist ja parandab heaolu. Soovitav üksikjuhtudel (reis, loomaarsti või -juuksuri külastus, ilutulestik, äike) või pikaajaliseks toetuseks (eraldusängistus, pikad üksioleku perioodid, elukohamuutus, koertehotell, puhkused, statsionaarne ravi jne). Näidustatud ka toetusravina käitumisprobleemide ravis.

Manustamine:

1 närimispala päevas 20 kg KM kohta. Pakkuda kas näpu vahelt või koos toiduga.

Säilitamine:

Hoida pakend tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

Pakend N21