VETNOVA DIALIX® UT-15

VETNOVA DIALIX® UT-15 on täiendsööt-dieettoode maitsvate pehmete närimispalade näol. Vähendab struviitkivide taasteket, on uriini hapustavate omadustega. Näidustatud ka kasside alumiste kuseteede haiguse (KAKTH) korral. Sisaldab N-atsetüülglükoosamiini, mis aitab tugevdada põit kaitsvat limaskesta; jõhvikat, mis hapustab uriini, suurendab struviitkristallide lahustuvust ning hoian ära nende moodustamise ja sadestumise ning diureetilise toime ja mõõduka  magneesiumisisaldusega maisi.

Koostis:

mikroniseeritud linnulihajahu,  propüleenglükool, glütseriin, N-atsetüül glükoosamiin, preželatiniseeritud riisitärklis, toorsoja letsitiin, sea subproduktid, pardirasv, jõhvikas, glükoosisiirup, mais, naatriumkloriid. Lisandid: sisaldab antioksüdante ja värvaineid.

Analüütiline koostis (%):

toorvalgud 32,05; toorrasvad ja-õlid 12,5; toorkiud ≤0,5; toortuhk 9,75; niiskus 25,1; kaltsium 2,2; fosfor 1,67; kaalium 0,55; naatrium 0,74, magneesium 0,14; kloriidid 0,11; väävel 0,31; uriini hapustav aine (jõhvikas) 2,5.

Kasutusjuhend:

Päevane algannus (15-30 päeva jooksul): 1 närimispala 15 kg KM kohta 2 x päevas. Kogu päevase annuse võib anda ka ühekorraga. Säilitusannus 1 närimispala 15 kg/KM 1 x päevas. Loomadel peab olema ligipääs joogiveele. Soovituslik kasutusaja pikkus esialgselt 6 kuud.

Hoiatused:

Enne kasutamist või on soovitav konsulteerida  loomaarstiga. Hoida pakend tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:

Hoida pakend tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

Pakend N30