VETNOVA DIALIX® Lespedeza-5

VETNOVA DIALIX® Lespedeza-5 on täiendsööt-dieettoode maitsvate pehmete närimispalade näol. Sobib nii koertele kui kassidele. Toetab neerufunktsioone ägeda ja kroonilise neerupuudulikkuse korral. Lespedeza capitata’l on diureetilised omadused ning see vähendab asoteemiat (langetab urea- ja kreatiniini sisaldust veres); flavanoidid soodustavad neerude verevarustust ning stimuleerivad neeruparenhüümi. Tänu madalale fosfori- ning piiratud kuid kõrgkvaliteetsete valkude sisaldusele on see ideaalne pikaajaliseks kasutamiseks neerupuudulikkuse toetusravis.

Koostis:

mikroniseeritud linnulihajahu, Lespedaza capitata, propüleenglükool, glütseriin, preželatiniseeritud riisitärklis, sea subproduktid, glükoosisiirup, pardirasv, naatriumkloriid. Lisandid: sisaldab antioksüdante ja värvaineid.

Analüütiline koostis (%):

toorvalgud 28.9; toorrasvad ja-õlid 13,1; toorkiud 0,5; toortuhk 9,6; niiskus 22,8; kaltsium 2,75; fosfor 1,65; kaalium 0,8; naatrium 0,5.

Kasutusjuhend:

Päevane annus: 1 närimispala 5 kg KM kohta 2 x päevas. Loomadel peab olema ligipääs joogiveele. Soovituslik kasutusaja pikkus esialgselt 6 kuud kroonilise neerupuudulikkuse korral ning 2-4 nädalat ägeda neerupuudulikkuse korral.

Hoiatused:

Enne kasutamist või on soovitav konsulteerida  loomaarstiga. Hoida pakend tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Säilitamine:

Hoida pakend tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

Pakend N60