VETNOVA CUTANIA® GlycoZoo šampoon ja sprei 236ml/236ml

VETNOVA CUTANIA® GlycoZoo šampoon ja sprei keratolüütiliste, lipolüütiliste, lõhna eemaldavate ning kuivatavate omadustega šampooni ja sprei komplekt. Sobib kasutamiseks koertel, kassidel, hobustel.

Koostis:

glükoolhape 2%, boorhape 2%, keramiidid,

Näidustused:

Kerato-seborröakompleksi ja muude seisundite, kus glükool- ja / või boorhape võivad olla kasulikud, paikseks raviks. Glükoolhape omab keratolüütilist ja lipolüütilist toimet, boorhape kuivatab ja keramiidid on naha barjäärifunktsiooni säilitamiseks ja taastamiseks hädavajalikud ning aitavad ärritunud nähke niisutada. Näidustatud ka halva lõhna tõrjeks krooniliste dermatoloogiliste haigustega lemmikloomadel. Kasutamine:

šampoon: Niisutada loom täielikult sooja veega. Kanda šampoon loomale, sügavalt masseerides karvastikku ja nahka, kuni kerge vahu tekkeni. Jätta toimima 5-10 minutiks ja loputada hoolikalt. Kui karvkate oli liigrasune või halvasti lõhnav, korrata vajadusel protseduuri. Kasutada igapäevaselt või vastavalt loomaarsti juhistele.  

Sprei: Enne kasutamist loksutada. Dermatoloogiline kasutamine: pihustada piirkonda kuni see on täielikult märg. Pikakarvalistel tõugudel pihustatakse karvkatte vastassuunas ja masseeritakse piirkonda, et toode jõuaks soovitud piirkonda. Võib kasutada üks või kaks korda päevas või vastavalt loomaarsti juhistele. Loputuseta: pihustada ühtlaselt, niisutades kogu nahka ja karvastikku. Lasta toimida 5–10 minutit ja kuivata rätikuga. Vältida silma sattumist.

Säilitamine:

Hoida pakend tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, päikesevalguse eest kaitstud ning lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Kasutamseks loomadel.

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

Pakendi suurus 236 ml/236 ml