ICF Chlorexyderm Spot Gel

Clorexyderm Spot Gel on antiseptiline, puhastav geel, rikastatud pehmendavate ainetega, mis moodustavad looma nahapinnal kaitsekihi

KOOSTIS:

Kloorheksidiin 0.45%, isopropüülalkohol, glütseriin, lanoliin, adjuvandid, vesi

Iseloomustus:

Clorexyderm Spot on antiseptiline, puhastav geel, rikastatud pehmendavate ainetega, mis moodustavad looma nahapinnal kaitsekihi. Teaduslikud uuringud näitavad, et kloorheksidiini kontsentratsioon Clorexyderm Spot geelis aitab vähendada Malassezia pachydermatis infektsiooni juba 10-15 minuti pärast.

Eriline Clorexyderm Spot koostis kindlustab geeli tungimise läbi karvastiku kuni nahani, kus ta  moodustab pikaajalise toimega kaitsekihi, mis hoiab nahka kontakti eest saastunud epiteeliumi rakudega, aga ei sega normaalset naha taastumist.

Kasutamisjuhend:

Manustada kahjustatud nahale 2-3 korda päevas kuni märkimisväärse paranemiseni, seejärel jätkata kord nädalas profülaktikaks.

Enne Clorexyderm Spot kõrva manustamist veenduge, et kuulmekile on terve. Kasutada väliskõrva põletiku korral 2-3 korda päevas.

Igapäevaseks kõrvade puhastamiseks ja infektsiooni vältimiseks sobib Clorexyderm oto vahend.

Hoiatused:

Vältige toote kontakti toidu ja joogiga. Ärge kunagi valage geeli toidu või joogi nõudesse.

Mitte kasutada koos teiste antiseptiliste ainetega.

Küsige loomaarstilt nõu enne Clorexyderm spot geeli kasutamist haigetel, haigusest paranevatel või tiinetel ja imetavatel loomadel.

Vältige silma sattumast.

Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Tootja:

ICF Industria Chimica Fine S.r.l. – Palazzo Pignano – Cremona; Itaalia

Pakend 100 ml