ICF Clorexyderm Solution 0,5%

Clorexyderm solution  on kloorheksidiini sisaldav sprei  kassidele ja koertele

KOOSTIS:

Kloorheksidiinglükonaat 0.5%, glütseriin, propüleenglükool, destilleeritud vesi

Iseloomustus:

Clorexyderm solution on veeslahustuv sprei, mis

sobib ideaalselt antiseptilise ja puhastava vahendina kasutamiseks kassidel ja koertel. Ainulaadne kloorheksidiini sisaldus annab lahusele kõrge efektiivsuse mikroobide vastu ja surnud rakude eemaldamisel. Surnud naharakud pakuvad ideaalset keskkonda bakteritele ja pärmseentele, eriti Malassezia pachydermatis’ele. Glütseriin ja propüleenglükool pehmendavad ja niisutavad nahka.

Kasutamisjuhend:

Pihustage Clorexyderm Solution’it üle looma kere. Mitte loputada! Närvilise looma puhul pihustage sprei puhta riide peale ja seejärel kandke hoolikalt nahakahjustustele. Eemaldage kõõm ja/või naharasu õrnalt puhta kuiva riidega nahapinnalt. Ravi alguses korrake protseduuri 2 korda päevas. Ravi on efektiivsem, kui samaaegselt kasutada Chlorexyderm Šampooni iga teine päev. 2-4 nädala pärast piisab Clorexyderm Solution kasutamisest üks kord nädalas.

Hoiatused:

Hoida eemal toidust, jookidest ja toidu ning jookide säilitamiseks mõeldud nõudest. Mitte kasutada koos teiste desinfitseerivate ainetega. Enne kasutamist tiinetel ja imetavatel loomadel ning haigetel või paranevatel loomadel konsulteerige oma loomaarstiga. Hoiduda kontaktist silmadega.

Tootja:

ICF Industria Chimica Fine S.r.l. Palazzo Pignano – Cremona; Itaalia

Pakend 250 ml