ICF Clorexyderm Shampoo Forte

Clorexyderm shampoo Forte

kloorheksidiini sisaldav (2%) sampoon kassidele ja koertele Kasutada enne medikamentoosset ravi.

Koostis:

Kloorheksidiin 2%, isopropüülalkohol, amfoteersed mitteioonilised pindaktiivsed ained, glütseriin

Iseloomustus:

Clorexyderm on antiseptiline ja puhastav šampoon. Rohke vaht eemaldab looma nahalt mikroorganismid ja surnud rakud, jättes bakterid ja pärmseened, eriti Malassezia pachydermatis’e, ilma nende toiduallikata. Kõrvaldab ka lõhna, mis kaasneb alati pärmseente infektsiooniga.

Kasutamisjuhend:

Tehke looma karv leige veega kuni nahani märjaks. Kandke šampoon peale ja masseerige hoolikalt üle kogu keha, erilist tähelepanu pöörates nahakahjustustega kohtadele (tavaliselt varbavahed, suuümbrus, kõht, kael, kaenlaalused, kube ja kõrvad). Kasutage piisavat kogust šampooni, nii et tekiks rohke vahukiht. Laske šampoonil toimida 5-10 minutit, siis loputage hoolikalt kuni kõik kõõm ja/või naharasu on eemaldatud. Korrata pesemist iga teine päev. Looma nahakahjustused peavad olema töödeldud Clorexyderm lahusega iga 12-24 tunni tagant. Looma pesemine Clorexyderm forte šampooniga iga teine päev 2-4 nädala jooksul annab suurepäraseid tulemusi, eriti nahainfektsiooni alguses. Ärge unustage looma hoolikalt loputada pärast šampooni kasutamist. mNahaärritused võivad uuesti ilmuda, eriti kui pole olnud võimalik leida ja/või eemaldada infektsiooni põhjust. Sel juhul kasutage Chlorexyderm šampooni üks kord nädalas, lahjendatud veega 1:1 (nt.100 ml šampooni ja 100 ml vett).

Hoiatused:

Vältige toote kontakti toidu ja joogiga. Ärge kunagi valage šampooni toidu või joogi nõudesse. Mitte kasutada koos teiste antiseptiliste ainetega. Küsige loomaarstilt nõu enne Clorexyderm šampooni kasutamist haigetel, haigusest paranevatel või tiinetel ja imetavatel loomadel. Vältige silma sattumast. Hoidke lastele kättesaamatus kohas.

Tootja:

ICF Industria Chimica Fine S.r.l. – Palazzo Pignano – Cremona-Itaalia

Pakend 200 ml