DRN LinkSkin® tabletid N 32

LinkSkin® tabletid – Toidulisand koertele ja kassidele nahafunktsioonide toetuseks dermatooside või liigse karvade väljalangemise korral.  Soolestikust nahale Tugevdab naha mikrobioomi Toetab nahafunktsioone dermatooside korral. Parandab naha- ja soolestiku barjääri toimimist.

KOOSTIS:

Mineraalained, taimsed polüfenoolid hüdrolüüsitud lignotselluloosist, pärmid, dehüdreeritud loomsed valgud, maltrodekstriin, Lactobacillus rhamnosus, magneesiumi orgaanhappe soolad, kuiv kurgiekstrakt, kuningakepi õli, β-kaseiin, Lactobacillus reuteri, ternespiim, ultrafiltreeritud  loomsed valgud (β-defensiinid).

ANALÜÜTILINE KOOSTIS:

toorvalgud 9,5%; toorrasvad ja -õlid 4,5 %; toortuhk 35,0%; toorkiud 6,5%; asendamatud rasvhapped 15,5%.

Lisatud kg kohta: Toitelised lisandid: Vitamiin D3 200 000 RTÜ; Tehnoloogilised lisandid: mikrokristalliline tselluloos 30 000 mg; kolloidräni 30 000 mg; Organoleptilised lisandid: oregano 3333mg.

NÄIDUSTUSED:

Linkskin® tabletid, aitavad tänu oma koostisosade koostoimele ära hoida ning võidelda nahanähtudega (näit. atoopia korral), tugevdades naha ja soolestiku mikrobioomi tasakaalu, immuunsüsteemi ning toimides antioksüdandina. See on ideaalne preparaat, ära hoidmaks ja vähendamaks sügelust ning teisi kliinilisi tunnuseid, mis kaasnevad allergilise ning atoopilise dermatiidiga nii koertel kui ka kassidel.

KASUTAMINE:

Koer: 1 tablett päevas iga 10 kg KM kohta. Kass: 1/2 tabletti päevas iga 5 kg KM kohta. Seda võib kasutada nii koos ravimitega kui ka ravi perioodidel, mil medikamentoosne ravi  on ajutiselt peatatud. Sobib kasutamiseks  ka kehakaaluga alla 3 kg ja alla 12 kuu vanustel loomadel. Pakend 32 tbl.

Säilivusaeg 24 kuud valmistamiskuupäevast.

Tootja:

DRN Srl, Via Bellisario 23/25, 6020 Palazzo Pignano (CR) – Italy

Pakend 32 tbl