DRN LinkSkin® Sprei 200 ml

LinkSkin® Sprei – Pihustatav lahus toopiliseks kasutamiseks koertele ja kassidele, sisaldab tündaliseeritud piimhappebaktereid (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri)  ning taimseid polüfenoole, naha mikroobide populatsiooni normaliseerimiseks

KOOSTIS:

Tündaliseeritud piimhappebakterid (Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri), taimsed polüfenoolid, tamarindi ekstrakt, vetikaekstrakt, puhastatud vesi.

NÄIDUSTUSED:

Linkskin® pihustataval lahusel on funktsionaalne toime, mille eesmärk on naha homeostaasi säilitamine ja naha mikroobioomi muutuste vastu võitlemine (nt atoopia, naha hüperreaktiivsus Seda võib kasutada nii koos ravimitega kui ka ravi perioodidel, mil medikamentoosne ravi  on ajutiselt peatatud. Sobib kasutamiseks  ka kehakaaluga alla 3 kg ja alla 12 kuu vanustel loomadel.

KASUTUSJUHEND:

Enne kasutamist raputada pudelit. Manustada 1-2 korda päevas õle kogu kehapinna kuni nahk on märgunud. Pika või paksu karvkatte korral manustada pritsides karvakasvule vastassuunas. Mitte loputada ega kuivatada. Korrata manustamist vähemalt 15 päeva jooksul, vastavalt loomaarsti juhistele.

HOIATUSED:

Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna valguse eest. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Toopiliseks kasutamiseks. Ainult veterinaarseks kasutamiseks. Vältida preparaadi sattumist silma. Taimsete polüfenoolides sisalduvad looduslikud pigmendid annavad lahusele tumeda värvuse. See ei kandu edasi karvkattele ega loomanahale. Pakend 200 ml.

Säilivusaeg 24 kuud valmistamiskuupäevast.

Tootja:

DRN Srl, Via Bellisario 23/25, 6020 Palazzo Pignano (CR) – Italy

Pakend 200 ml