CUTANIA® Zn Spray

CUTANIA® Zn Spray rahustava, puhastava ja nahka kaitsva toimega nahasprei koertele, kassidele, hobustele ja eksootilistele lemmikloomadele. Pakub leevendust sügelusele, aitab kaasa paranemisprotsessidele, soodustab folliikulite taastumist, kaitsebarjääri toimega nahale, ei ärrita.

Koostis:

tsinkglükonaat 1%; L-lüsiin 1%; tauriin 0,5%:

Omadused:

vee baasil, ph 7 , mitteärritav, rahustava, puhastava, antiseptilise ning kuivatava toimega lahus. Sisaldab tsinkglükonaadi kompleksi L-lüsiini ja tauriiniga, kombineerituna boorhappega. Tagab  Zn kõrge biosaadavuse sügavamates kuulmekäigu kihtides, taastades selle  mikrokeskkonna, kiirendades loomulikke paranemisprotsesse.  Boorhape on tõestatult antiseptilise toimega kuivatav aine. Tauriin kaleerib teatud väävlikomponente, mis põhjustavad halva lõhna teket.

Näidustused:

Abiks hot spoti, kasside akne, sügeluse, haavandite, kriimustuste, hõõrdumiste, rebendite ravis. Operatsioonijärgselt , põletuste, päikesepõletuste, käpapadjandite kahjustuste, pododermatiidi, ninavoldi dermatiidu, lakkumisgranuloomi, sadula ja rakmete  hõõrumisest tekkinud kahjustuste ning teiste nahakahjustuste korral. Eemaldab sügelus-  ja ebamugavustunde ning aitab eemaldada halba lõhna. Võib kasutada koos antibiootikumi ning lokaalse steroides raviga. Ei ärrita. Võib kahjustada juhtudel kui nahk on tugevalt haavandunud või ärritunud. Libestavate omaduste tõttu on tal naha kaitsebarjääri efekt.

Manustamine:

1) puhasta ja kuivata töödeldav nahapind, 2) manusta õhuke kiht üle kogu töödeldava pinna 2 x päevas. Tabandunud alad võib katta sidemega või jätta lahti. Loomaarst peaks olukorda hindama iga 7-120 päeva järel. Ärrituse tekkimisel või süvenemisel lõpetada manustamine ja konsulteerida loomaarstiga.

Säilitamine:

Hoida konteiner tihedalt suletuna, jahedas (15-20 °C)  ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

Pakend 118 ml