CONECTA® O3ABD

CONECTA® O3ABD täiendsööt, mis sisaldab Omega 3 (kõrge biosaadavusega DHA ja EPA), Vitamiine A, B1, B2, B6, B12 ning D. Aitab säilitada tsentraalse ja perifeerse närvisüsteemi, skeleti-lihassüsteemi ning nägemissüsteemi funktsioone.

Koostis:

külmpressitud kalaõli, mesilasvaha.

Analüütiline koostis:

Toorvalgud 0,0%; toorrasvad ja-õlid 99,54%; toorkiud 0,0%; toortuhk 0,0%. Lisatud kg kohta: Vitamiinid: Vit. B1 930 mg; Vit. B2 1183, 6 mg; Vit. B6/püridoksiin kloorhüdraat 1183,6 mg; Vit. B12 2113, 6 µg.

Omadused:

60% ajust moodustavad lipiidid. Omega 3 rasvhapet DHAd leidub närvikoer kõige rikkalikumalt ning see sisaldub ka kõikide keha rakkude membraanides. DHA on oluline aju ja kognitiivsete süsteemide ning nägemise arenguks. Looma vananedes võib DHA puudus kiirendada mentaalset allakäiku. B-rühma vitamiinidel on antioksüdantsed ning neuroprotektiivsed omadused ning võime normaliseerida neurotransmitterite taset. Eakatel koertel ja kassidel aitavad DHA ja EPA reguleerida liigeste degeneratsioonil tekkivaid põletikumediaatoried  ning taastada liikuvust  ja loomade elukvaliteeti. A-vitamiin osaleb raua ainevahetuses, naha ja limaskestade kaitsevõime säilitamises ning kaitseb ka nägemist. D3 vitamiin on oluline kaltsiumi ja fosfori normaalseks imendumiseks ja kasutamiseks ning aitab kaasa luude, hammaste ja lihaste tervisele. Ning koos A-vitamiiniga stimuleerib immuunsüsteemi optimaalset tegevust.

Näidustused:

Tsentraalse ja perifeerse närvisüsteemi, nägemise ja skeleti-lihasüsteemi funktsionaalsuse säilitamine. Näidustatud eakatele koertele ja kassidele füüsilise, mentaalse ja sensoorse aktiivsuse ning kognitiivsete võimete, käitumise, liikuvuse ja elukvaliteedi säilitamiseks. Sobib ka seljaaju kahjustuste ja teiste neuroloogiliste probleemide ravi toetuseks. Tiinetel ja imetavatel emastel aitab kaasa loodete ja vastsündinute närvisüsteemi arengule, võimendab mälu ja õppimisvõimet.

Manustamine:

Enne kasutamist raputada. Manustada süstlaga otse suhu või segades toidu hulka. Päevased kogused: esimesed 10 päeva 2 ml /5 kg/KM. Säilitusannus 1 ml/5kg/KM. Toime avaldub 3-4 nädalat peale manustamise alustamist. Preparaadil pole vastunäidustusi ning seda võib võtta kogu elu jooksul.

Säilitamine:

Hoida konteiner tihedalt suletuna, jahedas (15-20 °C)  ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.  Toatemperatuuril vedel, külmikus võib tekkida sade

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

Pakend 135 ml