CLUNIA® Clinical ZnA Gel

CLUNIA® Clinical ZnA Gel  neutraalse pH-ga suugeel koertele, kassidele, hobustele ja eksootilistele lemmikloomadele halva hingeõhu, hambakatu ja-kivi, igemepõletiku ja stomatiidi vastu.

Koostis:

tsinkglükonaat 2%; askorbiinhape (vit. C) 1,6%, tauriin 1%.

Omadused:

CLUNIA® Clinical ZnA Gel  taastab suuõõne ja igemete mikrokeskkonna, aidates kaasa nende hügieenile. Sisaldab tsinkaskorbaadi ja tauriini kompleksi, mis tagab tsingi kättesaadavuse ka sügavamates suuõõne limaskesta kihtides, soodustades sellega igemete taastumist, sidekoe paranemist, põletiku vähendamist  ning rakkude proliferatsiooni taastumisprotsessis. Tauriin kaleerib halba lõhna tekitavad väävliühendid.

Näidustused:

suu ja hammaste puhastamiseks ja värskendamiseks koos või ilma hammaste harjamiseta,  kaugele arenenud periodontaalprobleemide puhul,  suuõõne ja lõualuude operatsioonide järgselt, suuõõne haavade, haavandite ja abstsesside korral,  enne ja pärast hambakivi eemaldamist. Intubeeritud, rahustuse all olevatel ning operatsioonjärgsetel patsientidel stimuleerib sülje eritumist, säilitades suuõõnes optimaalse olukorra. Kodus igapäevaseks kasutamiseks suuõõne hügieenis.

Kasutamine:

keerata lahti kork koos aplikaatoriga, eemaldada pudelit kattev kaitsekile. Puistata kaasasoleva viaali sisu (vit-C geeli sisse). Aseta kork tagasi ning kui vitamiinipulber on vajunud pudeli põhja, raputada pudelit hoolega. Hoides looma pead ühe käega paigal, asetada aplikaatori ots suunurka ning kanda geel igemete välispinnale ülemiste tagumiste purihammaste kohal. Sealt kandub see ise süljega üle kogu suuõõne. Annus: hernetera suurune tilk (u 0,5 ml) loomadele kaaluga alla 10 kg. Keskmist ja suurt tõugu koertele ning hobustel suurendada doosi.  Kassidel ning väikestel koertel võib geeli kanda igemetele nimetissõrme abil. Suuremad koerad ja hobused peaksid kenasti taluma aplikaatori asetamist otse igemele.

Säilitamine:

Hoida konteiner tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Kui C-vitamiin on geeli sisse segatud, tuleb toodet hoida külmikus. Aja jooksul võib geeli värvus muutuda sinisest roheliseks.  Sinine ja roheline värv on märk sellest, et geel on värske ja kasutuskõlbulik. Kui geeli värvus muutub kollaseks või pruuniks, tuleb see asendada uue pudeliga.

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

Pakendi suurus 118 ml