Candioli Renal P pasta 15 ml

Candioli Renal P pasta  täiendsööt täiskasvanud kassidele. Toetuseks neerupuudulikkuse ravis. Sisaldab kaltsiumisooli, kitosaani ja naatrium bikarbonaati.

Koostis:

kaltsiumkarbonaat 26%; timsed õlid ja –rasvad (päevalilleõli), kaltsium laktoglükonaat 16%; seamaks, kitosaan 8%; naatrium bikarbonaat 6%; linnaseekstrakt, glütserool monostearaat.

Lisandid kg kohta  Vitamiinid, provitamiinid ja keemiliselt määratletud sarnase toimega ained: Vitamiin E 3a700 5000 RTÜ .

 Analüütiline koostis:

toorvalk 7,0 %; toorõlid ja -rasvad 40,0 %; toorkiud 1,0 %; toortuhk 20,0 %; HCL-s lahustumatu tuhk 1,5%; niiskus 2,0%; Loomse valgu allikad: seamaks ja kitosaan.

Näidustused:

Renal P sisaldab mineraalaineid (kaltsiumisoolad ja NaHCO) ning polüsahhariide (kitosaan),  mis aitavad korrastada ainevahetust ning korrigeerida kuseteede funktsioone. Kaltsiumsoolad moodustavad koos toiduga saadava fosforiga lahustumatuid ühendeid, mis väljutatakse väljaheidetega. Kitosaan on koorikloomade väliskestast pärinev polüsahhariid, mis aitab väljutada mürke väljaheidete kaudu. NaHCO on üks peamisi puhveraineid, mis aitab säilitada organismi happe-leelis tasakaalu.

Kasutamine:

Segada toidu hulka või manustada loomale otse suhu koguses 1 ml pastat 5 kg KM kohta päevas 30 päeva jooksul.

Hõlpsamaks doseerimiseks on süstla kolvil jaotised ning jaotusrõngas.

Enne kasutamist või kasutusaja pikendamist pidada nõu  loomaarstiga.

Joogivesi peab olema kogu aeg saadaval.

AINULT VETERINAARSEKS KASUTAMISEKS. HOIDA LASTELE JA LOOMADELE KÄTTESAAMATUS KOHAS.

Hoida süstal suletuna, kuivas ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest.

Tegemist ei ole ravimiga.

Tootja:

Candioli S.r.l.-Strada Comunale di None, 1-10092 Beinasco(TO), www.candioli.com

Pakend 15 ml .