CANDIOLI ChondroActive® Ultra närimistabletid N30, N90

Candioli ChondroActive®  Ultra  täiendsööt koertele liigesefunktsioonide teotuseks, liigeste liikuvuse parandamiseks ja kõhre degradatsiooni aeglustamiseks.

Koostis:

glükoosamiin hüdrokloriid, kondroitiinsulfaat, rasvhapete mono- ja diglütseriidid (beheenhape), magneesiumstearaat.

Lisatud kg kohta:  vitamiinid ja provitamiinid Vitamiin E 3a700 15000 RTÜ; Looduslikud tooted –botaaniliselt määratud: Boswellia serrata (india viirukipuu) ekstrakt 50 000 mg: Mikroelemendid: mangaansulfaat monohüdraat E5 450 mg; Emulgaatorid ja stabilisaatorid: mikrokristalliline tselluloos E460 425000 mg; Siduvad ja paakumisvastased ained ning koagulandid: kolloidräni E551b 15000 mg:

Analüütiline koostis:

toorvalk 13, 0%; toorõlid ja –rasvad 9,0%; toortuhk 6,0%; toorkiud 47,0%, HCl-s mitte lahustuv tuhk 3,0%; niiskus 5,0%.

Näidustused:

Sobib koertele, kellel on eelsoodumus osteoartroosile, samuti liigeste ülekoormuse korral (rasvumine, liigne koormus); liigeste ebastabiilsuse, geneetilise eelsoodumuse, liigeseanomaaliate, liigeste ja luude ainevahetushäirete korral. Glükoosamiin ja kondroitiinsulfaat on peamised glükoosaminoglükaanid kõhremaatriksis ning hädavajalikud liigesekudede, kõhre ja sünoviaalvedeliku tervises. Paremaks imendumiseks fosfolipiididega konjugeeritud Boswellia (Capserole ®) ekstrakt aitab taastada liigese liikuvuse kõhre düsfunktsiooni korral.

Kasutamine:  Manustada otse loomale suhu või segada toidu hulka 1 tbl 20 kg KM kohta. Loomadele kehamassiga üle 40 kg piisab 2 tbl päevas. Manustamisperioodi  pikkus vähemalt 30 päeva.  Kuuri võib korrata iga 3-6 kuu järel. Manustamisperiood võib olla ka pikem kui seda on soovitanud loomaarst. Joogivesi peab olema kogu aeg saadaval. Ainult veterinaarseks kasutamiseks. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.  Säilitada suletud purgis, kuivas ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Tegemist ei ole ravimiga.

Tootja:

Candioli S.r.l.-Strada Comunale di None, 1-10092 Beinasco(TO), www.candioli.com

Pakendi suurus 30 tbl (60g)  või 90 tbl (180 g)