CANDIOLI Actea® Oto 15 ml

Candioli Actea® Oto kõrvavaigu vastase, rahustava ja puhastava toimega kõrvatilgad koertele ja kassidele. Sisaldab patendeeritud LAS® kompleksi, millel on bakterite- ja viirusvastased, sügelust vähendavad, immuunsust tõstvad  ning naha rasueritust reguleerivad omadused.

Koostis:

vesi, glütseriin, arginiin, laktoferritsiin, bensüülalkohol,karbomeer, polüsorbaat 80, glütserofosfoinositool lüsiin, etüülheksüülglütseriin, glütsiin hüdrokloriid, magneesium, alumiinium silikaat, oleiinhape, tokferool, fenoksüetanool,  maltodekstriin, sireliekstrakt.

Näidustused:

Naha füsioloogilise olukorra taastamiseks. Sobib ravi toetuseks naha sügeluse, ärrituse, punetuse, hüdrolipiidkihi muutuste korral, bakteriaalse- ja seennakkuse puhul, seisunditel, millega kaasneb liigne rasutootmine ja halb lõhn. Preparaati võib kasutada ka kõrvapõletike ennetamiseks tundlikel isenditel.

Kasutamine:

manustada, olenevalt looma suurusest 4-8 tilka kumbagi kõrva. Masseerige õrnalt  kõrva baasilt, see tagab preparaadi jagunemise kuulmekäigus. Korrata 10-20 järjestikkusel päeval kuni kõrv on puhas ja vaba vaigust ning sekreedist. Ainult veterinaarseks kasutamiseks. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.  Säilitada suletud pakendis, kuivas ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Tegemist ei ole ravimiga.

Tootja:

Candioli S.r.l.-Strada Comunale di None, 1-10092 Beinasco(TO), www.candioli.com

Pakendi suurus 15 ml