CANDIOLI Actea® Dermo 50 ml

Candioli Actea® Dermo kaitsva, rahustava ja puhastava toimega dermatoloogiline losjoon koertele ja kassidele. Sisaldab patendeeritud LAS® kompleksi, millel on bakterite- ja viirusvastased, sügelust vähendavad, immuunsust tõstvad  ning naha rasueritust reguleerivad omadused.

Koostis:

vesi, propüleenglükool, sorbitool, laktoferritsiin, glütserofosfoinotisool-lüsiin, sireliekstrakt, maltodekstriin, tokoferool, letsitiin, arginiin, riitsinuseemnete õli, magneesiumalumiiniumsilikaat, glütsiin hüdrokloriid, ppg-26-buteh-26, peg-40 hüdrogeenitud kastoorõli, karbomeer, bensüülalkohol, etüülheksüülglütseriin, fenoksüetanool.

Näidustused:

Naha füsioloogilise olukorra taastamiseks. Sobib ravi toetuseks naha sügeluse, ärrituse, punetuse, hüdrolipiidkihi muutuste korral, bakteriaalse- ja seennakkuse puhul, seisunditel, millega kaasneb liigne rasutootmine ja halb lõhn. Preparaati võib kasutada ka nahavigastuste  ennetamiseks tundlikel isenditel.

Kasutamine:

manustada sobiv kogus toodet töödeldavale nahapinnale. Hõõruda õrnalt, et tagada toote levik nahal vajalikus ulatuses ning selle tungimine läbi naha hüdrolipiidkihi. Korrata protseduuri 10-20 järjestikkusel päeval kuni naha tervenemiseni.  Ainult veterinaarseks kasutamiseks. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.  Säilitada suletud pakendis, kuivas ja kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Tegemist ei ole ravimiga.

Tootja:

Candioli S.r.l.-Strada Comunale di None, 1-10092 Beinasco(TO), www.candioli.com

Pakendi suurus:  50 ml.