Beaphar Toothgel hambageel 100g

Beaphar Tooth Gel hambageel – puhtad hambad ja värske hingeõhk ilma hambaharja kasutamata! Maksamaitseline Beaphari hambageel pakub igapäevast kaitset teie koera hammastele. Geel võitleb hambakatuga ning hoiab ära hambakivi moodustumise, tulemuseks on värske hingeõhk. Maksamaitse muudab geeli maitsvamaks. 

Koostis:

Vesi, glütseriin, pentanaatriumtrifosfaat, karboksüülpolümetüleen, munapulber, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, maksapulber, propüleenglükool, naatriumkloriid, subtilisiin, glükoosoksidaas, naatriumtsitrat, naatriumfosfaat, kaltsiumkloriid

Omadused:

Geelil on kaks erinevat toimet:
Hambakatu vastane: erinevad bakterid ja toiduosakestest pärinevad valgud põhjustavad katu moodustumise koera hammastele.
Beaphari hambageel sisaldab ensüüme, mis võitlevad bakterite vastu ning lagundavad hambakattu.
Hambakivi vastane: hambakatt liitub kaltsiumiga ning moodustab hambakivi. Geel sisaldab kaltsiumit siduvaid aineid, hoides sellega ära hambakivi moodustumise.


Kasutusjuhend:

kanda geel looma hammastele 1 kord päevas, hammaste harjamine ei ole vajalik. Koerale manustage otse suhu või segage väikese koguse söödaga, kassidel kasutage manustamiseks aplikaatorit. Koos Tooth Gel hambageeliga on pakendis ka otsik, mis muudab geeli manustamise mugavaks ning kindlustab selle, et teie koer harjub kiirelt selle protseduuriga kui ühe osaga suuhügieenist. Kasutades geeli esimest korda, eemaldage tuubi otsast foolium ja asetage manustamisotsik tuubile. Kandke õhuke kiht Beaphari Tooth Gel
hambageeli üle kõikide hammaste alustades tagahammastest. Ärge muretsege kui mõni koht vahele jääb kuna koer kannab oma keelega geeli kõikjale suhu.


Miks on suuhügieen koertele
oluline?

Hambakatu kiht teie koera hammastel kasvab iga päevaga. Kui seda ei eemaldata, moodustub sellest hambakivi, mis omakorda võib põhjustada valuliku ja destruktiivse igemehaiguseni. Tavalise kuivtoidu ja närimismaiuste närimine pole piisav. Beaphari suuhügieeni tooted aitavad kindlustada koerale optimaalse suuhügieeni.

Säilitamine:

Säilitada temperatuuril alla 25 º C, originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte külmutada. Pärast säilivusaja lõppu mitte kasutada.

Tootja:

Beaphar B.V. Raalte, Holland

Pakend 100g