Beaphar Toothbrush on Blister kahepoolne hambahari N1

Beaphar hambahari  Hambakatt tuleb ära harjata varases staadiumis, et takistada halva hingeõhu ning hambakivi teket. Seda kahe otsaga harja  on võimalik kasutada kõikides suurustes ja tõugude koertel ning kassidel. Käepärane pehme vars tagab selle, et hambahari ei libiseks harjamise ajal teil käest. Hari on spetsiaalselt kujundatud looma hamba kujule sobivaks. Harjaste erinevad pikkused aitavad teil jõud kõikide hammasteni, isegi looma suu raskesti ligipääsetavates kohtades. Harjased on pehmed ja painduvad, et tagada igemete kaitse.

Kasutamine:

Miks harjata? Regulaarne hambahooldus hoiab teie loomal ära hambaprobleemid ning vajaduse  kalli hammaste professionaalse puhastamise järgi loomaarsti juures. Peamiseks hambaprobleemide tekkepõhjuseks on loomadel inimestele mõeldud toidu andmine. Need “maiused” sisaldavad tihti suhkrut, mis on loomade hammastele kahjulik. Hambahooldus on väga oluline ka siis kui te söödate oma looma ainult konservtoiduga. Selline toit ei puhasta loomade hambaid nagu kuivtoidu kõvad tükid seda teevad. Pigem kleepub see hammaste külge ja põhjustab probleeme. Beaphari hambaharja kasutamine: Enne kasutamist teha hambahari märjaks ja kanda harjastele väike kogus Beaphar hambapastat. Õrnalt harjata kõiki hambaid kuni need on puhtad. Harjamise eemaldab toiduosakesed ja vähendab bakterite arvu. On vaja pisut aega ja kannatust, et teie loom harjuks regulaarse hambahooldusega. Kuid suuhügieen on osa looma hooldusest ning parima tulemuse saamiseks tuleks seda teha iga päev. Vahetage hambahari välja iga 3 kuu järel, vajadusel ka varem kui see näeb väsinud välja.

Hoiatused:

Kasutamiseks ainult loomadel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge laske oma loomal harja närida. Hoiduge inimestele mõeldud hambapastade kasutamisest loomadel, kuna vahtutekitaja võib ärritada teie looma magu.

Tootja:

Beaphar, Hollandi