Beaphar Toothapste Liver maksamaitseline hambapasta 100g

Beaphar hambapasta on fluoriidivaba Maksamaitseline ning sisaldab kahte aktiivset ensüümi (proteaas ning glükoosoksidaas). Proteaas hävitab hambakatu valgulise struktuuri enne kui see jõuab hambakiviks kivistuda. Glükoosoksidaas muudab glükoosi kahjutuks glükoonhappeks. Selle protsessi käigus tekib vesinikperoksiid, mis on antibakteriaalse toimega ning tapab hambakatus olevad bakterid.  Veel on lisatud tsinki ja naatriumtripolüfosfaati, mis seovad kaltsiumi ning takistavad hambakatul arenemist hambakiviks.

Koostis:

puhastatud vesi, propüleenglükool, glütseriin, sorbitool, ränidioksiid, naatriumtripolüfosfaat, hüdroksüetüültselluloos, munajahu, tsinktsitraattrihüdraat, titaandioksiid, naatriumkarboksümetüültselluloos, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, ensüümid (proteaasi, glükoosoksüdaasi), seamaksa pulber.

Kasutamine:

Algul tõstke üles looma mokad, paljastades hambad.  Julgustage looma, kiites ja rahustades teda ohtralt. Kui lemmikloom on harjunud oma suu puudutamisega väljastpoolt, liigutage oma sõrme piki tema hambaid edasi-tagasi. Kui nad on harjunud, et nende suud katsutakse ka seestpoolt, korrake sama tutvustamisprotseduuri hambaharja ja -pastaga. Alustage väikese koguse hambapasta pigistamisega oma sõrmele ja laske seda lakkuda (Beaphar hambapasta on maksamaitseline, nii et see meeldib enamikule kassidele ja koertele). Kui nad on pastaga harjunud, tutvustage neile hambaharja, lastes neil algul selle pealt pastat lakkuda. Kui nad võtavad ka selle omaks, on aeg ühendada kõik koolituse elemendid; alustage mõne hamba harjamisest ja järk-järgult suurendage pinda , kuni kõik hambaid on võimalik harjata.

Hoiatused:

Kasutamiseks ainult loomadel. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ärge laske oma loomal hambaharja närida. Ärge kasutage loomadel inimestele mõeldud hambapastasid, kuna need sisaldavad vahuaineid ning võivad ärritada nende magu.

Veenduge, et loomal oleks pärast hammaste puhastamist juurdepääs värskele joogiveele.

Säilitamine

toatemperatuuril

Tootja:

Beaphar, Hollandi

Pakend 100g