Beaphar Shampoo Macadamia Oil Coat Kitten/Cat makadaamiaõliga šampoon kassidele ja kassipoegadele 250 ml

Beaphar Shampoo Macadamia Oil Coat Kitten/Cat  šampoon  spetsiaalselt pika- ja lühikarvaliste kasside ja kassipoegade õrnaks pesuks. Šampoon on rikastatud austraalia makadaamiapähkli õliga, mis imendub osaliselt nahka ja moodustab kaitsebarjääri, mis hoiab naha kuivamise ja kestenduse eest. Šampoonil on karvkattele hea mõju, muutes selle pehmeks, läikivaks ja paremini kammitavaks ning parandab habrast ja kahjustunud karva. Šampoon on pH neutraalne ning dermatoloogiliselt testitud ning seega ideaalne karvahooldustoode kassipoegadele ning sobiv isegi kõige tundlikuma nahaga kassidele.

 Koostis

Vesi, naatriumlauretsulfaat, kokamiid DEA, PEG-40 hüdrogeereeritud kastoorõli, kokamidopropüülbetaiin, PEG-15 kokopolamiin, dinaatriumvesinikfosfaat, makadamiaõli, naatriumkloriid, glütseriin, glükooldistearaat, parfüümid, dietanoolamiin, kokamiid MEA, kaaliumdivesinikfosfaat 1,2-propaandiool, ortofosforhape, lauret-10,5-bromo-5-nitro-1,3-dioksaan

Kasutamine:

Šampoon on kontsentreeritud ning seda võib lahustada 1:1. Šampooni kogus oleneb looma suurusest. Tehke karvastik märjaks ning masseerige šampoon karvastikku kuni moodustub vaht. Jätta toimima 2-3 minutiks, loputage hoolikalt ning kuivatage karv käterätiga.

Säilitamine:

Säilitada temperatuuril alla 25 º C, originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte külmutada. Pärast säilivusaja lõppu mitte kasutada.

Tootja:

Beaphar B.V. Raalte, Holland

Pakend 250 ml