Beaphar Shampoo Anti Tangle Fruit Aroma pusavastane šampoon koertele 1000 ml

ProVitamiinišampoon mandliõliga spetsiaalselt kõigi pikakarvaliste koerte õrnaks pesuks. Šampoon toidab karva juurest alates ning pärast selle kasutamist muutub karv läikivaks ning hästi hoolitsetuks. Pusavastane toime teeb karvastiku hästi kammitavaks, hoiab ära pusade moodustumise ja pikkade karvade kahjustumise. Šampoon on pH neutraalne ning dermatoloogiliselt testitud ning seega sobiv isegi kõige tundlikumale nahale. Šampoonil on meeldiv puuviljaaroom.

Koostis:

Vesi, naatrium lauryleth-2 -sulfaat, naatrium lauryleth-11 karboksülaat, trideceth-2 karboksamiidi MEA, sool, dinaatriumvesinikfosfaat, D-pantenool, mandliõli, cocoamide DEA, glükooldistearaat, dioleüületüülhüdroksüetüülmoniummetosulfaat, behenoüül PG tritmooniumkloriid, kaaliumdivesinikfosfaat, tsetüülalkohol, 1,2-propaandiool, dipropüleenglükoolm naatriumhüdroksiid, 5-bromo-5-nitro-1,3-dioksaan, DL-alfa-tokoferüülatsetaat, värvaine E102 / 122, värvaine E-102

Kasutamine:

Šampoon on kontsentreeritud ning seda võib lahustada 1:1. Šampooni kogus oleneb looma suurusest. Tehke karvastik märjaks ning masseerige šampoon karvastikku kuni moodustub vaht. Jätta toimima 2-3 minutiks, loputage hoolikalt ning kuivatage karv käterätiga.

Hoida toatemperatuuril

Tootja

Beaphar B.V Raalte, Holland

Pajend 1000 ml