Beaphar Premium Spray kuivšampoon riisiekstraktiga 250 ml

Premium Spray kuivšampoon riisiekstraktiga puhastab ja värskendab karvastiku ning ei vaja väljaloputamist. Riisiekstraktil on rohkelt nahale -ja karvkattele kasulikke omadusi. Riisitärklis tugevdab ja soodustab karva läiget. Sprei, mille kasutamine on lihtne ja mugav, värskendab karvkatet, imab endasse liigse rasu.  Tulemuseks on hästi lõhnav, puhas ja õhuline karvkate. Sobib igat tüüpi karvkattele.

Koostis:

Sisaldab alla 5% katioonseid surfaktante, enam kui 30% alifaatseid süsivesinikke. Butaan/isobutaan/propaan, denatureeritud alkohol, Oryza sativa (riis) tärklis, metülaal, parfüüm.

Kasutusjuhend:

Enne kasutamist raputada aerosooli Pihustada toodet kuivale karvale ca 20 cm kauguselt. Harjata vastukarva toote paremaks laialikandumiseks. Lasta mõjuda paar minutid ja harjata pulbrijäägid karvastikust välja. Loputamist ei ole vaja.

Hoiatused:

pihusti ummistumise korral eemaldada see pudelilt ja puhastada nõela abil. Mitte pihustada kooruvale või ärritunud nahale.

Ohutusväited:

Äärmiselt tuleohtlik aerosool. Konteiner on rõhu all. Kuumustamisel plahvatusohtlik.

Ohutusteave:

Arsti nõuande vajalikkuse korral hoida käepärast pakend või pakendi etikett. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal kuumusest, kuumadest pindadest, sädemetest, lahtisest tulest ning teistest süüteallikatest. Käitlemise ajal mitte suitsetada. Mitte pihustada tulle ega süüteallikatele. Mitte augustada ega põletada konteinerit isegi pärast täielikku tühjendamist. Mitte sisse hingata spreid. Kaitsta otsese päikesevalguse eest. Hoiduda temperatuurist üle 50 V. Kasutada ainult eesmärgipõhiselt. Mitte pihustada pikka aega järjest. Jäätmed ja konteiner hävitada vastavalt kohalikule seadusandlusele.

Kasutamiseks ainult loomadel.

Säilitamine:

Säilitada temperatuuril 8-25°C, pimedas.

Tootja:

Beaphar B.V. Raalte/Holland

Pakend 250 ml