Beaphar Premium šampoon läikiva karvastiku heaks. Kiivi- ja mangoekstraktiga. 250 ml

Beaphar Premium šampoon läikiva karvastiku heaks. Kiivi- ja mangoekstraktiga. Omadused: välja töötatud loomaarstide poolt, on see mango ja kiivi ekstrakte sisaldav šampoon sobilik tuhmi ja kuiva karvastikuga koertele.  Mango sisaldab hulgaliselt rasvhappeid, mis elustavad kuiva ja tuhmi karvastikku. Kiivi sisaldab hulgaliselt mikrotoitaineid( B, C; E vitamiinid ja provitamiin A), milledel on läiget andev ja taastav toime. Šampooni neutraalne pH hoolitseb koera naha tervise eest.

KOOSTIS:

vesi, naatriumlaureetsulfaat, naatriumkloriid, kokamidopropüülbetaiin, bensüülalkohol,

Laurüülglükosiid, stearüültsitraat, parfüüm, naatriumhüdroksiid, amüültsinamaal, geraniool, kiiviekstrakt, maltodekstriin, õunasiidriäädika ekstrakt, glütseriin, tsitronellool, kaltsiumpantotenaat, püridoksiin, viinamarjaekstrakt, mangoekstrakt, CI 15985, metüülkloorisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, CI 16035

KASUTUSJUHEND:

tehke looma karvastik käesooja veega märjaks. Manustage šampoon piki koera selga ja pea tagaküljele. Hõõruge šampoon karvastikus vahule. Loputage hoolikalt. Šampooni juhuslikul sattumisel silma loputada koheselt rohke leige veega.

Tootja:

Beaphar, Hollandi

Pakend 250 ml