Beaphar Premium šampoon kassidele ja kassipoegadele. Siidi- ja valge tee ekstraktidega. 250 ml

Beaphar Premium šampoon kassidele ja kassipoegadele. Siidi- ja valge tee ekstraktidega. Omadused: välja töötatud loomaarstide poolt, on see valge tee ja siidi ekstrakte sisaldav šampoon sobilik kõigi karvatüüpidega kasside ja kassipoegade pesuks. Niisutab nahka ja karvastikku ning toidab neid. Muudab karva kergelt kammitavaks  ja lisab kohevust. Šampooni neutraalne pH hoolitseb kasside ja kassipoegade naha tervise eest.

KOOSTIS:

vesi, naatriumlaureetsulfaat, naatriumkloriid, damaskuse roosi vesi, kokamidopropüülbetaiin, bensüülalkohol, laurüülglükosiid, stearüültsitraat, parfüüm, glütseriin,naatriumhüdroksiid, hüdroksüisoheksüül, 3-tsüklohekseenkarboksalfehüüd, magusmandli õli, siidipulber, kaltsiumpantotenaat, püridoksiin, viinamarjaekstrakt, valge tee ekstrakt, metüülkloorisotiasolinoon, metüülisotiasolinoon, CI 17200.

KASUTUSJUHEND:

tehke looma karvastik käesooja veega märjaks. Manustage šampoon piki koera selga ja pea tagaküljele. Hõõruge šampoon karvastikus vahule. Loputage hoolikalt. Šampooni juhuslikul sattumisel silma loputada koheselt rohke leige veega.

Tootja:

Beaphar, Hollandi

Pakend 200 ml