Beaphar Dental Sticks Large N7

Beapahr Dental Sticks Large närimispulgad täiendsööt koertele kaaluga  üle 10 kg. Koostises on mitmeid hambaprobleemidega võitlevaid koostisosi: Naturaalne pruunvetikas on tuntud hambakattu ennetavate omaduste poolest. Mõjub isegi pärast närimist.  Hambakivi- ja plekkide vastased ained aitavad ennetada hambakattu ning –kivi kinnitumist. Kofeiinivaba rohelise tee ekstrakt neutraliseerib halba hingeõhku. Need unikaalsed tähekujulise läbilõikega närimispulgad on head supertoidu spirulina allikad. Aitavad kaasa hammaste hügieenile nii närimise ajal kui ka pärast seda. Rasvavased, ei sisalda kunstlikke värv-, maitse- ega lõhnaaineid.

Koostis:

taimset päritolu kõrvalsaadused, teraviljad, minaraalained (naatrium heksametafosfaat 4%), vetikad (pruunvetikas 2,55%, Spirulina 1,47%), pärmid, õlid ja rasvad.

Analüütiline koostis:

toorvalk 7,5%; toorkiud 2,0%; toorrasvad ja –õlid 2,0%; toortuhk 7,0%; niiskus 14,0%.

Lisatud kg kohta: Söödalisandid: E6 (tsink) 2000 mg; Organoleptilised lisandid: rohelise tee ekstrakt 600 mg. Looduslikud värvid. Säilitusained

Kasutamine: koerale kehamassiga üle 10 kg 1 närimispulk päevas maiuse või preemiana. Koer peaks pulga närimise ajal olema järelevalve all. Ei sobi koertele vanusega alla 4 kuu.

Säilitamine:

Säilitada jahedas ja kuivas.

Tootja:

Beaphar UK, Inglismaa.

Pakendi suurus 182 g/7 närimispulka.