Beaphar Bio Band 100% looduslik putukaid peletav kaelarihm koertele ja kutsikatele

Bio Band Putukaid peletav kaelarihm koertele 65 cm. Beaphar Bio Band sobib koerterle  alates 12. elunädalast. Toimeained kanduvad karvastikule ning peletavad eemale kirbud ja teised putukad. Lisaks annab rihm loomale meeldiva, värske lõhna. Kaelarihma pikkus on individuaalselt kohaldatav. Beaphar Bio Band on veekindel.

Koostis:

sirelmeelia (niimipuu) ekstrakt (CAS-No. 84696-25-3: 2%),

lavendliõli (CAS-No. 91722-69-9: 1,5%)

Kasutusjuhend:

Avada pakend vahetult enne kasutamist ning kinnitada rihm lõdvalt koera kaela ümber. Rihma ja kaela vahele peaks mahtuma 2 sõrme. Ülearune rihm lõigata ära pandla tagant. Kasvaval loomal kasutades pidada meeles, et rihma tuleb vastavalt koera kasvamisele järele anda. Kaelarihm saavutab täistoime 5-7 päeva pärast.

Hoiatus: Sisaldab linalooli, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni.

Esmaabi: Sattumisel nahale: Pesta rohke seebi ja veega. Sattumisel silma: Loputada koheselt veega vähemalt 10 minuti jooksul. Allaneelamisel: Kutsuda esile oksendamine. Pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Manustada aktiivsöe vesilahust või vedelat parafiini. Sissehingamisel: Ventileerida ruumid. Kemikaali sissehingamisest tingitud õnnetuse puhul viia kannatanu värske õhu kätte ja asetada pikali. Halva enesetunde korral pöörduda arsti poole.

Loa hoidja ja tootja

Beaphar, Hollandi

Biotsiidi reg. nr. 0610/10

Pakend 65 cm kaelarihm