Beaphar Bio Band 100% looduslik putukaid peletav kaelarihm kassidele ja kassipoegadele

Bio Band Putukaid peletav kaelarihm kassidele 35 cm. Beaphar Bio Band sobib kassidele alates 12. elunädalast. Toimeained kanduvad karvastikule ning peletavad eemale kirbud ja teised putukad. Lisaks annab rihm loomale meeldiva, värske lõhna. Kaelarihma pikkus on individuaalselt kohaldatav. Beaphar Bio Band on veekindel.

Koostis:

sirelmeelia (niimipuu) ekstrakt (CAS-No. 84696-25-3: 2%)

lavendliõli (CAS-No. 91722-69-9: 1,5%)

Kasutusjuhend:

Avada pakend vahetult enne kasutamist ning kinnitada rihm lõdvalt kassi kaela ümber. Rihma ja kaela vahele peaks mahtuma 2 sõrme. Ülearune rihm lõigata ära pandla tagant. Kasvaval loomal kasutades pidada meeles, et rihma tuleb vastavalt kassi kasvamisele järele anda. Kaelarihm saavutab täistoime 5-7 päeva pärast.

Hoiatus: Sisaldab linalooli, mis võib põhjustada allergilist reaktsiooni.

Esmaabi: Sattumisel nahale: Pesta rohke seebi ja veega. Sattumisel silma: Loputada koheselt veega vähemalt 10 minuti jooksul. Allaneelamisel: Kutsuda esile oksendamine. Pöörduda viivitamatult arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Manustada aktiivsöe vesilahust või vedelat parafiini. Sissehingamisel: Ventileerida ruumid. Kemikaali sissehingamisest tingitud õnnetuse puhul viia kannatanu värske õhu kätte ja asetada pikali. Halva enesetunde korral pöörduda arsti poole.

Loa hoidja ja tootja:

Beaphar, Holland

Biotsiidi reg. nr. 0609/10

Pakendis  kaelarihm 35 cm.