ABELIA ® Zn Otic

ABELIA ® Zn Otic on kõrge ohutusega sügelemisvastane, pärmseente- ja mikroobidevastane, kuivatava ning parandava toimega kõrvalahus koertele, kassidele ja eksootilistele lemmikloomadele.  Lahusel on kuivatavad, aga mitte kootavad omadused.

Koostis:

tsinkglükonaat 1%, boorhape 1%, L-lüsiin 1%, tauriin 0,5%.

Omadused:

pH 4,5, mitteärritav, rahustava, puhastava, antiseptilise ning kuivatava toimega lahus. Sisaldab tsinkglükonaadi kompleksi L-lüsiini ja tauriiniga, kombineerituna boorhappega. ABELIA® Zn Otic tagab Zn kõrge biosaadavuse sügavamates kuulmekäigu kihtides, taastades selle  mikrokeskkonna, kiirendades loomulikke paranemisprotsesse.  Boorhape on tõestatult antiseptilise toimega kuivatav aine. Tauriin kaleerib teatud väävlikomponente, mis põhjustavad halva lõhna teket.

Näidustused:

Lemmikloomadele. Toetuseks kõrvapõletike ravis ning pikaajaliseks kõrvade hoolduseks kui põletik on välja ravitud. Aitab kõrvaldada kõrvapõletikega kaasnevaid sügelus- ja ebamugavustunnet ning aitab kaasa halva lõhna eemaldamisele. Võib kasutada ka kahjustunud kuulmekile korral. Sobib kasutamiseks ka väga ärritunud ning haavanduva kuulmekäigu puhul. Sobib ka kuulmekäigu kuivatamiseks koertel „ujuja kõrva“ korral.

Kasutamine:

Esmakordsel kasutamisel 1) Puhastada kuulmekäik sobiva vaiku lahustava kõrvapuhastusvahendiga, 2) täita kanal ABELIA® Zn Otic lahusega, 3) masseerida õrnalt kõrva baasilt mõne sekini jooksul, 4) lasta kuivada. Hilisemad manustamised: olenevalt lemmiklooma suurusest manustada 0,25 ml (5 tilka) kuni 3 ml  lahust 2 korda päevas. Hoolduseks manustada 1-2 x nädalas. Loomaarst peaks kõrvad üle kontrollima iga 7-10 päeva järelt. Kui tekib või süveneb ärritus, katkestada kasutamine ning konsulteerida loomaarstiga

Säilitamine:

Hoida konteiner tihedalt suletuna, jahedas ja kuivas, eemal otsesest päikesevalgusest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

Tootja:

VetNova Fuente del Toro 40, 28710 El Molar, Hispaania.

 

Pakend 59 ml