Hill's Pet Nutrition kannab endaga hoolivuse traditsiooni, mis sai alguse 1939. aastal tänu ühele tähelepanuväärsele loomaarstile. Meie  Prescription Diet® ja Science Diet® lemmikloomatoidud pakuvat lemmikloomadele parimat ning saadaolevast kõrgeima kvaliteediga toitumist. Me muudame inimeste ja lemmikloomade elu üle kogu maailma.

Hill's® lemmikloomatoitude rida sai alguse 1939. aastal. Dr. Mark L. Morris Sr. uskus, et teatud haigusi on lemmikloomadel võimalik kontrolli all hoida hoolikalt koostatud toitumise abil. Tema ideed olid tolleaegses veterinaarias idealistlikud kuid üsna pea avanes tal võimalus oma teooriaid tõestada.

Noor pime sõjaveteran Morris Frank palus, kas  Dr. Morris saaks teha midagi päästmaks tema juhtkoera elu. Buddy kannatas neerupuudulikkuse käes. Dr. Morrise pingutuste tulemusena valmis retsept, millest sai esimene toit Hill's Prescription Diet  ravitoitude sarjas.  See oli maailma esimene lemmikloomatoit, mis oli koostatud spetsiaalselt neerupuudulikkusega koerte aitamiseks. Üsna pea pärast seda asutati Hill's Pet Nutrition ning kliiniline toitmine laienes kiirelt. Selles esimesest ravitoidust arenes välja Hill's® Prescription Diet® k/d®, mida müüakse tänaseni. Peagi järgnesid toidusarjad tervete lemmikloomade söötmiseks ning alus pandi Science Plan® sarjale, mille algne nimetus oli Science Diet®